Kaunas

„Casa della Pasta” mūza visada buvo ir bus mūsų mylimoji Italija, bet širdis liks čia… Kaune! Čia ir prasidėjo „Casa della Pasta” kelionė, svajonės link. 2015 m. Kaune atvėrėmė pirmojo mūsų itališko restorano duris. Tai buvo nedidelė, bet labai jauki vieta, pačioje Kauno širdyje – senamiestyje! Mes italai karšto būdo, mums reikia daug sūrio, saulės ir geros nuotaikos!

Tad bėgant mėnesiams mums prireikė ir daugiau vietos, dėl to po 2016 metais „Casa della Pasta” persikėlė į istorinę Laisvės al. Dar Lietuvos metraščiuose aprašyta Laisvės al. istorija, šalia stūkstantis Soboras, o netolimoje kaimystėje esantys kultūriniai pastatai – mus tikrai įkvėpė veikti. Mes supratome – esame ten, kur glūdi didžiosios miesto legendos!

Vien legendomis būti nenorėjome, mums reikėjo linksmybių ir nuotykių! Dėl to jau 2018 m. birželio mėn. buvo atidarytas antrasis restoranas „Casa della Pasta Edizione California“. Šį kartą su šviesos vingiu ir Kalifornijos atmosferos šiluma nešėme saulę ir linksmybes į šaltas žiemos naktis Kaune.

Italų restoranus Kaune gali aplankyti:

Close
Close