SVEIKUOLIŠKI PASIRINKIMAI

„Casa della Pasta“ ne tik kviečia mėgautis autentiška itališka virtuve, bet ir džiaugiasi galėdama pasiūlyti platų sveikesnių patiekalų pasirinkimą. Čia kiekvienas ras sau tinkamą skonių harmoniją arba jei prioritetą teikia augalinės kilmės patiekalams ar maistui be gliuteno. Tad mums garbė ir malonumas savo restoranuose sulaukti vegetarų, veganų ar tiesiog sveiką mitybą propoguojančių svečių!

Kiekvieną dieną mėgaukitės išskirtiniais, itališkomis tradicijomis įkvėptais, patiekalais nesijaudindami dėl savo figūros ar valgymo įpročių. „Casa della Pasta“ kviečia leistis į kulinarinę kelionę ir išmėginti pilno grūdo makaronus, kurie ne tik suteiks energijos, bet ir praturtins Jūsų racioną vertingomis maistinėmis medžiagomis. Turėdami tokį platų picų asortimentą tiesiog privalome savo svečiams pasiūlyti ir veganiško sūrio opciją! 

pica be gliuteno
makaronai be gliuteno
vegetariski patiekalai
kava su augaliniu pienu

Suprantame ir stebime šiuolaikines tendencijas, pasikeitusius žmonių valgymo įpročius, dėl to skubame atliepti visų poreikius. Tad su pasididžiavimu kviečiame išbandykite mūsų autentišką picą be gliuteno, kurios traški plutelė ir sodrūs, švieži priedų skoniai nustebins Jus su kiekvienu kąsniu. O veganams apsilankymas mūsų restoranuose – prilygs vakarienei namuose, nes čia turime gausybę vegetariškų patiekalų: nuo užkandžių, sriubų, iki salotų, picų ir kt.

O kokia Italija be kavos? Tad užsukę į bet kurį „Casa della Pasta“ turėsite galimybę paskanauti aromatingos kavos su augaliniu pienu ar tiesiog be laktozės. Nes mums Jūsų potyriai mūsų restorane – patys svarbiausi.

„Casa della Pasta“ – tai ne tik maistas, tai tikra italų gyvenimo būdo patirtis!Close
Close